Milujeme atmosféru
svatebních dnů

Na kontě máme přes 100 hudebních videoklipů. Natáčet vaše svatební příběhy je ale jiná, ještě lepší písnička. Na svatbě se totiž vše děje jen jednou a celý příběh píšete vy sami. Ta křehkost každého momentu a emoce všude ve vzduchu nás neskutečně baví.


Momentem, kdy jsme se rozhodli přejít od hudebních videoklipů ke svatbám, byl náš vlastní velký den. Když jsme zjistili, jak šílený proces je všechno naplánovat a sehnat spolehlivé dodavatele, řekli jsme si, že vám to chceme ulehčit.

 

Moc si vážíme toho, že můžeme být součástí vašich příběhů a vytvořit vám dokonalou památku, díky které na ty chvíle nikdy nezapomenete. Přirozeně, s citem pro detail a hlavně bez starostí.

A jaký byl náš příběh?

S videoklipy začal Míra nejdříve sám. Po několika letech v Anglii se vrátil s cílem začít se konečně živit focením a natáčením videí, které ho tolik baví. Soni musel chvíli dodávat odvahu, než opustila práci v korporátu a šla si za svým snem být make-up artistkou na plný úvazek.

 

Videoklipy jsme pak začali dělat spolu. Míra za kamerou, Soňa jako maskérka. Jo, opravdu nám to spolu skvěle jde doma i v práci. Jsme perfektně sehraný tým a to je na svatbách velkou výhodou. Všechno se tam totiž děje jen jednou. Dorozumíme se i beze slov a žádný důležitý moment nám neuteče.

 

A pak už to znáte. Náš velký den rozhodl o tom, že další kapitolou budou vaše svatební příběhy. Moc rádi vytvoříme balíček vzpomínek i pro vás.

Chcete, abychom zachytili váš velký den?

Pojďme se potkat online a probrat, co pro vás můžeme udělat.

Váháte, jestli nám dát své ANO?

Provozuje: Manželé Smithovi s.r.o.
Sídlo: Žáky 28601
IČO: 17304768
Bankovní účet: 310018628/0300


Provozuje: Manželé Smithovi s.r.o.
Sídlo: Žáky 28601
IČO: 17304768
Bankovní účet: 310018628/0300